Mistrovská soutěž při příležitosti 1. ročníku International Nail Design Symposium - 9. 11. 2017

Vážené manikérky a nehtoví designéři, dovolujeme si Vás pozvat na mistrovskou soutěž, která bude probíhat při příležitosti 1. ročníku International Nail Design Symposia v Praze pod záštitou profesionální nehtové designérky Michaeli Jančíkové. Vítězové budou odměněni Pohárem Nail Symposia, krásnými věcnými dary a první tři místa získají finanční odměnu. 1. místo 7.000 Kč, 2. místo 3.000 Kč, 3. místo 1.500 Kč. Vítězové budou mít také možnost při příležitosti pořádání 2. ročníku Nail Symposia prezentovat svou firmu.

Úkolem mistrovské soutěže je vytvořit originální fotografii v daném formátu na téma Geisha v moderní či tradiční verzi. Hodnotí se převážně originalita a neotřelé zpracování. Velký důraz bude kladen na estetickou úroveň celku, originalitu zvolených doplňků, styling, makeup a účes.

Soutěž je rozdělena do dvou divizí:

Novice - tato divize je určena těm, kteří se účastní soutěže poprvé a zároveň těm, kteří již soutěžili, ale doteď nezískali žádné ocenění za 1.-3. místo. Master - tato divize je určena těm, kteří se již umístili v jakékoliv nehtové soutěži na 1.-3. místě.

Pravidla:

Na fotografii musí být zachycená minimálně jedna ruka s viditelnými všemi nehty a obličej. V případě, že zvolíte obě ruce, musí být viditelných 10 nehtů. Na fotografii musí být dominantní nehty extrémních tvarů (stiletto, gotická mandle, edge, razor, butterfly…) Jeden soutežící může do soutěže poslat pouze jednu fotografii.

Není povoleno:

Retuš a kolorizace nehtů a okolí nehtů.
Nedodržení formátu a předepsaného rozlišení fotografie.
Zákaz viditelné editace fotografií (dodělávané světelné efekty, fotomontáž).
Razítka, samolepky, vodolepky.
Nesmí být použitá fotografie, která se již zůčastnila jiné soutěže nebo už byla publikována na sociálních sítích. Tzn. fotografie byla vytvořena speciálně pro tuto soutěž.

Požadavky formátu fotografie:

Rozlišení: 300 dpi
Rozměry: 70x50 cm
Formát souboru: TIFF nebo JPEG (s vysokou kvalitou)
Profesionální tisk: zajistí pořadatel
Fotografie můžete posílat nejpozději do 31. 10. přes službu www.uschovna.cz (email adresáta: info@nailsymposium.cz)

Dodržení pravidel a požadavků bude před zařazením do soutěže kontrolovat nezaujatý profesionální fotograf, který se nezůčastní hodnocení plakátů. Práce, které z výše uvedených důvodů poruší podmínky, budou vyřazeny, ale budete mít možnost do náhradního termínu dodat původní verzi bez nepovolených editací.

Startovné:

1.000 Kč. Po zaslání a vyplnění přihlášky, Vám zašleme potvrzovací email s uvedením čísla účtu k uhrazení startovného. Startovné lze hradit do 25. 10. 2017

Přihlášku naleznete zde:

Porota / hodnocení:

Michaela Jančíková- originalita, nailart, modeláž, obecné

Darina Kubíková- originalita, fotografie, obecné

Emese Kopányi- originalita, modeláž obecné

Tatiana Litvinov - originalita, modeláž obecné

Eva Darabos - originalita, nailart, obecné

Kamila Violante - originalita, nailart, obecnéSoutěž je uzavřena, v tomto ročníku již není možné se přihlásit.Hodnocení /kritéria - bodové ohodnocení


ORIGINALITA

Celková fotka, styling, makeup, vlasy10
Nailart a tvar nehtů10

NAILART

Náročnost designu a použitých technik10
Barevné ladění10
Dodržení tématu10
Čistota nailartu10

MODELÁŽ

Náročnost tvarů10
Propracování tvarů10
Čistota práce10

FOTOGRAFIE

Celková estetika a kvalita fotky20
Kvalita retuše20
Kompozice20
Technická úroveň20

OBECNÉ

Pozice ruky - křečovitost, viditelnost všech nehtů10
Originalita stylingu a zvolených doplňků10
Kvalita makeupu a hairstylingu10